cestovanie googlom

Autor: Andrea Kažimirská | 23.1.2014 o 11:19 | (upravené 23.1.2014 o 23:52) Karma článku: 3,33 | Prečítané:  359x

Google vie naozaj všetko. To bola prvá vec, ktorá ma napadla, keď som sa dnes ráno prehrabávala v stránkach googlu. Asi to všetci poznáte, keď sa len tak "fláka" po stránkach, preklikávate sa z jednej na druhú a zarazu narazíte na niečo naozaj super. Či už je to masť na rany, stroj vďaka ktorému sa prestanete potiť, tabletky, ktoré ak začnete užívať tak do dvoch týždňov zhodíte 20 kg čo je podľa môjho názoru viac ako nereálne, lebo zdravé je vraj zhodiť 1-1,5 kg týždenne a nie 10 kg. By the way (mimochodom) dnes mi má dôjsť parfém z jednej úplne novej stránky na ktorú som sa minule preklikala, keď som hľadala otcovi svetlo na auto. Fakt náhoda a troška aj trpnem či to nebude nejaká nepodarená replika či fake, ktorých je po internete viac ako dosť. Už ani tie obchody nie sú 100%-centné, lebo však kúpte si parfém, ktorý im tam vo vitríne stojí pod tým umelým svetlom 12 hodín denne aj vyše roka. Pri snorení po internete ešte ale ostanem, lebo je to naozaj zaujímavé k čomu sa človek môže prepracovať. Keď sa už niekto nabúra do CIA tak nie je vylúčené, že sa aj Vám podarí k niečomu dostať.

Poslednú dobu navšetevujem pomerne často svoju zubárku za účelom zlepšiť mi úsmev. Neviem ako to funguje u Vás, ale ja som žena a v anketách čo si žena všimne ako prvé na chlapovi by som asi nepochodila, lebo zvyčajne sú to veci ako pevný zadok, telo, oči, ... u mňa sú to zuby. Zdravý chrup je podľa mňa výsledkom toho ako sa chlap o seba stará. Dá sa podľa toho usúdiť aj to či viac dbá na zovňajšok alebo má aj iné hodnoty. Ja som si do googlu chcela vložiť meno Robert Geissen, lebo som vedela, že mi s týmto menom vyskočí aj jeho nie tak kompletná ženuška Carmen. Majú zuby presne také ako si ja predstavujem. Bolo to za účelom fotky pre moju zubárku, aby si vedela predstaviť čo od nej asi chcem. Na prekvapenie po napísaní mena Robert mi vyskočilo ako prvé meno Robert Fico čo sa nedalo prehliadnúť. Tak som si samozrejme klikla na neho, lebo však človek sa viac dozvie, keď sa záčne túlať po google stránkach len tak nevedomky. Bola som ale veľmi šokovaná, keď som pri jeho mene videla číslo vyše 2 400 000 príspevkov. Od troch prútov, posmešných videí o stratégií a taktike cez obrázky s bublinami v ktorých akoby strápňoval Slovensko až po karikatúry jeho osoby. Je to samozrejme každého osobná vec, ale ostala som troška zarazená tým, že ľudia, ktorí ho volili sa o ňom taktýmto spôsobom vyjadrujú. Po vojne je každý generál! Slováci sú ale v mojich očiach stále hrdinmi len za obrazovkou pc, keď ťukajú do klávesnice urážky na stranu iných, ale ak sa treba proti niečomu postaviť, ísť protestovať tak radšej ostanú doma a sú spokojní s tým čo je. To som sa už ale nechala uniesť témov od mojej, vašej ústnej dutiny :) Čo som tým ale vlastne chcela povedať je to, aby sme nezanedbávali starostlivosť o to čo každého určitým spôsobom živí a to nie len pri raňajkách, obede a večeri ale predstavte si, že by ste v práci nepovedali ani slovo. Je to nereálne. Preto Vám ponúkam tiež štatistický prehľad o výkonoch v ambulanciách zubných lekárov:  na prvom mieste sú výplne (2 948 407 evidovaných výkonov). Nasleduje liečenie parodontopatií a mäkkých tkanív (2 287 471 výkonov) a výkony sestier v dentálnej hygiene (1 027 254). Prvú štvorku uzatvárajú extrakcie zubov, ktorých bolo v minulom roku celkovo 757 523.

Otázka na záver : Boli ste už na preventívnej prehliadke? Ak na túto nie veľmi príjemnú povinnosť radšej zabúdate alebo ju odkladáte až kým je už fakt neskoro tak možno posledné číslo štatistiky Vás prinúti k tomu, aby ste sa k tomu už naozaj odhodlali :)

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Žitňanská chce, aby polícia vysvetľovala, prečo nekoná. Poslanci váhajú

Ak vyšetrovatelia či prokuratúra podrobnosti nepovedia, musia to zdôvodniť. Mimovládne organizácie možnosť odmietnutia znepokojila.

DOMOV

Smer opúšťajú nitrianski členovia, nepáčia sa im miestne kšefty

Predseda miestneho klubu vyjadril svoju nespokojnosť, no s ohlasom v strane sa nestretol.

KOMENTÁRE

Zlomí sa charakter Mosta aj pri infozákone?

Žitňanská môže mať s presadením návrhu problém.


Už ste čítali?